Kalendarium

2 czerwca 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

19 maja 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

18 maja 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Stanisław Moniuszko – Halka

15 maja 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Jan Stefani/ Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i górale

10 maja 2019 Opole, Filharmonia Opolska
soliści: Marcelina Beucher, Mariusz Godlewski, Jury Horodecki

5 maja 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Stanisław Moniuszko – Halka

3 maja 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Bolesław Wallek-Walewski – Pomsta Jontkowa
Stanisław Moniuszko – Halka (muzyka na żywo do filmu K. Meglickiego)

20 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Paweł Łukaszewski – Via Crucis

19 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Requiem d-moll. (Spektakl baletowy)

18 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Requiem d-moll. (Spektakl baletowy)

14 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Ch. Gounod – Faust

12 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Ch. Gounod – Faust

6 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska – PREMIERA
Ch. Gounod – Faust

5 kwietnia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska – PREMIERA
Ch. Gounod – Faust

8 marca 2019 Toruń, Toruńska Orkiestra Symfoniczna

12 lutego 2019 Warszawa, Filharmonia Narodowa
Sinfonia Iuventus

3 lutego 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Malcolm Fox – Sid – wąż, który chciał śpiewać

19 stycznia 2019 Poznań, Filharmonia Poznańska
H.M. Górecki – Trzecia symfonia Pieśni żałosnych , solo: Marcelina Beucher

6 stycznia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

1 stycznia 2019 Wrocław, Opera Wrocławska
Koncert Noworoczny

31 grudnia 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Koncert Sylwestrowy

17 listopada 2018 Lwów, Opera Lwowska, Festiwal im. Salomei Kruszelnickiej
Jan Stefani/ Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i górale

11 listopada 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Jan Stefani/ Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i górale

10 listopada 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Włodek Pawlik – Kantata Myśląc Ojczyzna

9 listopada 2018 Płock, Płocka Orkiestra Symfoniczna
Katarzyna Hołysz, Ewa Majcherczyk – solistki

6 listopada 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

14 października 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

12 października 2018 Łódź, Filharmonia Łódzka
Mendelssohn, Mozart

7 października 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Piotr Czajkowski – Eugeniusz Oniegin

5 października 2018 Wrocław, Opera Wrocławska – nagranie dla TVP Kultura
Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

4 października 2018 Wrocław, Opera Wrocławska
Piotr Czajkowski – Eugeniusz Oniegin

17 czerwca 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Rycerskość wieśniacza/ Pajace

13 czerwca 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Rycerskość wieśniacza/ Pajace

1 czerwca 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

3 maja 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Jan Stefani/ Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i górale

22 kwietnia 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

20 kwietnia 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

19 kwietnia 2018 Wrocław, Opera Wrocławska – PREMIERA

Krzysztof Penderecki – Najdzielniejszy z rycerzy

13 marca 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Jan Stefani/ Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i górale

7 marca 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Malcolm Fox – Sid – wąż, który chciał śpiewać

26 lutego 2018 Szczecin, Filharmonia Szczecińska

9 lutego 2018 Płock, Płocka Orkiestra Symfoniczna

6 lutego 2018 Wrocław, Opera Wrocławska

Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

14 listopada 2017 Wrocław, Opera Wrocławska – NAGRANIE DLA TVP KULTURA
Jan Stefani / Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i Górale

12 listopada 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Jan Stefani / Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i Górale

11 listopada 2017 Wrocław, Opera Wrocławska – PREMIERA
Jan Stefani / Wojciech Bogusławski – Krakowiacy i Górale
reżyser – Barbara Wiśniewska, dyrygent – Adam Banaszak, reżyseria świateł – Grzegorz Barszczewski, kostiumy – Mateusz Stępniak

24 października 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

3 października 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

1 października 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Gala Operowa: Marcelina Sembrich – Kochańska in memoriam
soliści: Edyta Piasecka, Maria Rozynek, Joanna Woś

24 września 2017, Sobolów, koncert i sesja nagraniowa
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Program: Kurpiński, Nowowiejski, Mendelssohn (Symfonia Szkocka). Zrealizowano w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska 2016.

25 sierpnia 2017, Norderney,
Agnieszka Adamczak-Hutek (sopran), Mikołaj Adamczak (tenor), Marcin Hutek (baryton), Warschauer Symphonie-Orchester. Program: gala operowa.

19 sierpnia 2017 Norderney,
Victoria Gusachenko (skrzypce), Warschauer Symphonie-Orchester. Program: Beethoven – Uwertura Egmont, Vieuxtemps – 4 koncert skrzypcowy, Beethoven – 5 symfonia c-moll

10 sierpnia – 25 sierpnia 2017 Norderney,
cykl koncertów z Warschauer Symphonie – Orchester

13 czerwca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

6 czerwca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

4 czerwca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

2 czerwca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka

1 czerwca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska – PREMIERA
Maciej Małecki – Pchła Szachrajka
reżyseria – Anna Seniuk, dyrygent – Adam Banaszak, choreografia – Weronika Pelczyńska, scenografia – Anna Sekuła, reżyseria świateł – Katarzyna Łuszczyk

27 marca 2017 Szczecin, Filharmonia

3 marca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
P. Czajkowski – Eugeniusz Oniegin

1 marca 2017 Wrocław, Opera Wrocławska
P. Czajkowski – Eugeniusz Oniegin

14 stycznia 2017, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
J. Strauss – Zemsta nietoperza

31 grudnia 2016, Płock, Płocka Orkiestra Symfoniczna
Gala Sylwestrowa. Soliści: Marcelina Beucher, Marta Brzezińska, Alexander Ostrovsky, Hubert Stolarski, Tomasz Tracz

18 grudnia 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
J. Strauss – Zemsta nietoperza

17 grudnia 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
J. Strauss – Zemsta nietoperza

16 grudnia 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
J. Strauss – Zemsta nietoperza

15 grudnia 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
J. Strauss – Zemsta nietoperza

12 listopada 2016, Toruń, CKK Jordanki
Soliści, Balet i Orkiestra Narodowego Teatru Operetki w Kijowie
program: Gala Operetkowa

7 listopada 2016, Szczecin, Filharmonia
Radiostatik (Michał Wróblewski) i Orkiestra Filharmonii w Szczecinie

29-30 października 2016
Nagrania Koncertu skrzypcowego Andrzeja Panufnika. Orkiestra Kameralna, solistka: Maxima Sitarz

18 września 2016, Warszawa, Festiwal Warszawska Jesień
Paweł Mykietyn – Czarodziejska Góra

libretto: Małgorzata Sikorska-Miszczuk, reżyseria: Andrzej Chyra, kierownictwo muzyczne: Adam Banaszak, scenografia: Mirosław Bałka, kostiumy: Magdalena Maciejewska, ruch sceniczny: Maria Stokłosa, reżyseria światła: Bartosz Nalazek, reżyseria dźwięku: Ewa Guziołek-Tubelewicz. Soliści: Agata Zubel, Urszula Kryger, Jadwiga Rappe,Barbara Kinga Majewska, Łukasz Konieczny, Juan Noval Moro, Marcin Habela, Karol Kozłowski, Szymon Komasa, Szymon Maliszewski

17 września 2016, Warszawa, Festiwal Warszawska Jesień
Paweł Mykietyn – Czarodziejska Góra

libretto: Małgorzata Sikorska-Miszczuk, reżyseria: Andrzej Chyra, kierownictwo muzyczne: Adam Banaszak, scenografia: Mirosław Bałka, kostiumy: Magdalena Maciejewska, ruch sceniczny: Maria Stokłosa, reżyseria światła: Bartosz Nalazek, reżyseria dźwięku: Ewa Guziołek-Tubelewicz. Soliści: Agata Zubel, Urszula Kryger, Jadwiga Rappe,Barbara Kinga Majewska, Łukasz Konieczny, Juan Noval Moro, Marcin Habela, Karol Kozłowski, Szymon Komasa, Szymon Maliszewski

4 września 2016, Toruń, Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Gala Operowa. Soliści: Marcelina Beucher, Oleksandr Ostrovsky, Maria Rozynek, Hubert Stolarski, Tomasz Tracz, Łukasz Załęski

26 czerwca 2016, Śrem
Michał Francuz – fortepian, Orkiestra l’ Autunno
program: I. J. Paderewski – Koncert fortepianowy

25 czerwca 2016, Kleczew
Gala Operetkowa
soliści: Maria Antkowiak, Barbara Gutaj, Maria Rozynek, Łukasz Załęski, Orkiestra l’ Autunno

18 czerwca 2016, Ostrów Wielkopolski
Filharmonia Kaliska

26 maja 2016, Toruń, Toruńska Orkiestra Symfoniczna

22 maja 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Jerry Bock – Skrzypek na dachu

21 maja 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Jerry Bock – Skrzypek na dachu

20 maja 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Jerry Bock – Skrzypek na dachu

19 maja 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Jerry Bock – Skrzypek na dachu

18 maja 2016, Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Jerry Bock – Skrzypek na dachu

3 maja 2016, Szczawno – Zdrój, Teatr Zdrojowy
Orkiestra Kameralna l’Autunno

1 kwietnia 2016, Opole, Filharmonia Opolska

19 marca 2016, Poznań, Kościół oo. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła
Johann Sebastian Bach – Pasja Janowa
soliści: Maria Rozynek, Marcin Gadaliński, Piotr Maciejowski, Maciej Straburzyński
Chór Uniwersytecki UAM
Orkiestra Kameralna l’Autunno

4 marca 2016, Opole, Filharmonia Opolska

8 stycznia 2016, Jelenia Góra, Filharmonia Dolnośląska

15 listopada 2015, Katowice, Festiwal Interpretacje
Paweł Mykietyn – Czarodziejska Góra

libretto: Małgorzata Sikorska-Miszczuk, reżyseria: Andrzej Chyra, kierownictwo muzyczne: Adam Banaszak, scenografia: Mirosław Bałka, kostiumy: Magdalena Maciejewska, ruch sceniczny: Maria Stokłosa, reżyseria światła: Bartosz Nalazek, reżyseria dźwięku: Ewa Guziołek-Tubelewicz. Soliści: Agata Zubel, Urszula Kryger, Jadwiga Rappe,Barbara Kinga Majewska, Łukasz Konieczny, Juan Noval Moro, Marcin Habela, Karol Kozłowski, Szymon Komasa, Szymon Maliszewski

7 listopada 2015, Poznań, Aula Uniwersytecka
James Bond – koncert muzyki filmowej

28-30 października 2015
Polska Orkiestra Radiowa – nagrania utworów Jerzego Młodziejowskiego

24 października 2015, Poznań, Festiwal Nostalgia
Arvo Part – Adam’s Lament, Chamber Choir Collegium Musicale,
Orkiestra l’Autunno

23 października 2015, Poznań, Festiwal Nostalgia
Arvo Part – Lamentate, Cantus in Memoriam Benjamin Britten
fortepian: Bartek Wąsik, Orkiestra l’Autunno

18 października 2015, Katowice
David Chesky – Myszki i wojna
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

15 października 2015, Solec Kujawski
Polska Orkiestra Radiowa

29 września 2015, Jarocin
David Chesky – Myszki i wojna
Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu

19 września 2015 Kraków, Festiwal Sacrum Profanum
Paweł Mykietyn – Czarodziejska góra

26-28 czerwca 2015 Poznań, Festiwal Malta

Paweł Mykietyn – Czarodziejska Góra [prawykonanie]

libretto: Małgorzata Sikorska-Miszczuk, reżyseria: Andrzej Chyra, kierownictwo muzyczne: Adam Banaszak, scenografia: Mirosław Bałka, kostiumy: Magdalena Maciejewska, ruch sceniczny: Maria Stokłosa, reżyseria światła: Bartosz Nalazek, reżyseria dźwięku: Ewa Guziołek-Tubelewicz. Soliści: Agata Zubel, Urszula Kryger, Jadwiga Rappe,Barbara Kinga Majewska, Łukasz Konieczny, Juan Noval Moro, Marcin Habela, Karol Kozłowski, Szymon Komasa, Szymon Maliszewski

11-13 czerwca 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
Hello, Dolly!

8-9 maja 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
F. Wildhorn – Jekyll&Hyde

23-25 kwietnia 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
J. Offenbach – Orfeusz w piekle

16-18 kwietnia 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
Hello, Dolly!

26-29 marca 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
Hello, Dolly!

20-22 lutego 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
My Fair Lady

12,13,14 lutego 2015 Koszalin, Filharmonia
Koncerty walentynkowe

5 lutego 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
D. Chesky – Myszki i wojna

27-31 stycznia 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
Hello, Dolly!

25 stycznia 2015 Buk
Operetkowy koncert noworoczny
Soliści, Balet i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu

23,24 stycznia 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
HELLO, DOLLY! – premiera
Maria Sartova- reżyseria, Jacek Badurek – choreografia, Yves Collette – scenografia, Barbara Ptak – kostiumy, Adam Banaszak – kierownictwo muzyczne

4 stycznia 2015 Gniezno
Operetkowy koncert noworoczny
Soliści i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu

30 – 31 grudnia 2014, 2-3 stycznia 2015 Poznań, Teatr Muzyczny
Operetkowa lista przebojów – koncerty Sylwestrowe i Noworoczne

30 listopada 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

27-29 listopada 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
J. Offenbach – Orfeusz w piekle

19 – 22 listopada 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
My Fair Lady

16 listopada 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

6, 8, 9 listopada 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

30 października 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
Koncert zaduszkowy
W.A. Mozart – Requiem

26 października 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

25 października 2014 Poznań, kościół oo. Dominikanów
Festiwal Nostalgia
Maria Rozynek, Maciej Straburzyński, Chór Akademicki UAM (dyr. B. Bielska), Orkiestra Kameralna l’Autunno
Tigran Mansurian – Requiem

20 października 2014 Leszno
Turniej tenorów

18 października 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

15- 17 października 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
D. Chesky Myszki i wojna

11- 12 października 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

10 października 2014 Nowy Sącz
D. Chesky Myszki i wojna
Agnieszka Rehlis, Adam Zdunikowski, Stanisław Kufluk,
muzycy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej

9 października 2014 Lusławice
D. Chesky Myszki i wojna
Agnieszka Rehlis, Adam Zdunikowski, Stanisław Kufluk,
muzycy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej

8 października 2014 Kraków
D. Chesky Myszki i wojna
Agnieszka Rehlis, Adam Zdunikowski, Stanisław Kufluk,
muzycy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej

7 października 2014 Oświęcim
D. Chesky Myszki i wojna
Agnieszka Rehlis, Adam Zdunikowski, Stanisław Kufluk,
muzycy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej

5 października 2014 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
Skrzypek na dachu

12-13 września 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
Inauguracja sezonu. Koncert musicalowy FACE TO FACE.

12-14 czerwca 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
My Fair Lady

9- 10 maja 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
Johann Strauss – Zemsta nietoperza

6 maja 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
David Chesky Myszki i wojna – opera dla dzieci

27 kwietnia 2014 Poznań, MTP
Placido Domingo live in Poznań

30 marca, 1-5 kwietnia, 15-16 kwietnia 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
David Chesky Myszki i wojna – opera dla dzieci

29 marca 2014 Poznań, Teatr Muzyczny – PREMIERA
David Chesky Myszki i wojna – opera dla dzieci.
Reżyseria: Robert Drobniuch, scenografia: Anna Chadej, wykonawcy: Anna Lasota/ Agnieszka Rehlis, Jarosław Patycki/ Adam Zdunikowski,
Maciej Ogórkiewicz/ Seweryn Wieczorek, Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu
18. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena – wydarzenie towarzyszące

7-9 marca 2014 Poznań, Teatr Muzyczny – transmisja radiowa na antenie Radia Merkury
Operetkowa lista przebojów

27 lutego – 1 marca 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
My Fair Lady

14 lutego 2014 Płock, Płocka Orkiestra Symfoniczna
soliści: Hania Stach, Jacek Piskorz

30 stycznia – 1 lutego 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
My Fair Lady – WZNOWIENIE

26 stycznia 2014, Buk
Koncert noworoczny; Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu

16 – 19 stycznia 2014 Poznań, Teatr Muzyczny
Jacques Offenbach – Orfeusz w piekle

30 – 31 grudnia 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Koncerty sylwestrowe – J. Strauss Gala

3-5 grudnia 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
J. Offenbach – Orfeusz w piekle

28-30 listopada 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Mozart – Koncert Galowy

21-23 listopada 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Johann Strauss – Zemsta nietoperza

16 listopada 2013 Poznań, Teatr Polski
Festiwal Poznań Baroque
program: J.S. Bach, C.Ph.E. Bach; wykonawcy: Avi Avital, Orkiestra Kameralna l’Autunno

5 listopada 2013 Poznań, Aula Uniwersytecka
Festiwal Poznań Baroque
program: P. Navarro- Alonso; wykonawcy: trio Alpha, Orkiestra Kameralna l’Autunno

31 października 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
program: W. A. Mozart – Requiem; wykonawcy: Joanna Horodko, Agnieszka Wawrzyniak, Hubert Stolarski,Maciej Straburzyński
Chór Akademicki UAM, Chór i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu

23 – 26 października 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Jacques Offenbach Orfeusz w piekle

19 października 2013 Poznań, Kolegiata Farna
Festiwal Nostalgia
program: L. Nono, W. Rihm, B. Furrer, S. Tickmayer
wykonawcy: Orkiestra l’Autunno

20-22 września 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Imre Kalman Księżniczka Czardasza

17 sierpnia 2013 Krynica-Zdrój
Festiwal im. Jana Kiepury
soliści: Piotr Płuska, Adam Szerszeń, Alicja Węgorzewska

15 sierpnia 2013 Krynica- Zdrój
Festiwal im. Jana Kiepury – transmisja w TVP 2
soliści:Rafał Bartmiński, Katarzyna Dondalska, Krystian Krzeszowiak, Tomasz Kuk, Marta Wyłomańska, Adam Zdunikowski

9 sierpnia 2013 Poznań, CK Zamek
Wykład Piotra Czarneckiego z udziałem Orkiestry l’Autunno Paradygmat muzyczny – performance o doskonałej organizacji

8 sierpnia 2013 Poznań, Aula Uniwersytecka
Festiwal Transatlantyk – Gala Zamknięcia – transmisja w TVP Kultura
program: G.Gershwin (Błękitna rapsodia), L. Możdżer (Miniatury na fortepian i smyczki), wykonawcy: Leszek Możdżer (fortepian), Orkiestra l’Autunno

4 sierpnia 2013 Poznań, Aula Uniwersytecka
Festiwal Transatlantyk
program: muzyka filmowa, koncert 35-lecia wytwórni Varese Sarabande, wykonawcy: Sara Andon (flet), Barbara Gutaj (sopran), Poznański Chór Kameralny, Orkiestra l’Autunno

19 lipca 2013 Poznań, Sala Wielka CK Zamek,
Festiwal Animator
program: A. Mosolow, G. Swiridow, D. Szostakowicz, W. Lutosławski (IV symfonia), R. Zapała, wykonawcy: Orkiestra Kameralna l’Autunno przy specjalnym udziale Teodora Usheva (animacje na żywo)

14 czerwca 2013, Poznań, Teatr Muzyczny
Cole Porter Kiss me, Kate

25 maja 2013 Poznań, Blue Note
program: Astor Piazzolla, wykonawcy: Wiesław Prządka (akordeon, bandoneon), Orkiestra Kameralna l’Autunno

21-22 maja 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Bogdan Pawłowski Królewna Śnieżka (bajka baletowa)

9-11 maja 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Johann Strauss – Zemsta nietoperza (Die Fledermaus)

24-25 kwietnia 2013 Poznań, Teatr Muzyczny
Bogdan Pawłowski Królewna Śnieżka (bajka baletowa)

26 marca 2013 Poznań, Kościół oo. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła
Koncert Finałowy XIII Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej
program: A. Part, G. Bryars, J.S. Bach/G.B. Pergolesi, wykonawcy: Maria Rozynek, Bartosz Rajpold, Andreas Lipowsky, Orkiestra Kameralna l’Autunno

20 – 23 marca 2013, Lucerna
Kurs mistrzowski z Maestro Bernardem Haitinkiem w ramach Festiwalu w Lucernie.
program: W.A. Mozart, L. van Beethoven, J. Brahms, A. Bruckner, C. Debussy,

28 lutego – 2 marca 2013, Poznań, Teatr Muzyczny
Cole Porter – Kiss me, Kate

10 stycznia 2013 Poznań, Aula Akademii Muzycznej
program: G. Sollima – Violoncelles, vibrez!, wykonawcy: Natalia Makuch, Zofia Elwart, Studencka Orkiestra Kameralna

7 stycznia 2013 Poznań, Aula Nova Akademii Muzycznej,
program: J.S. Bach – Kantata BWV 51, W.A.Mozart – Aria “Tiger” z opery Zaide KWV 344, wykonawcy: Maria Rozynek, Orkiestra Kameralna l’Autunno

1 stycznia 2013 Warszawa, Teatr Polonia,
program: G. Verdi – La Traviata (wykonanie koncertowe), wykonawcy: Joanna Woś, Adam Zdunikowski, Adam Szerszeń, Orkiestra Kameralna l’Autunno

10 – 20 grudnia 2012, Poznań, Bydgoszcz, Gdynia, Łódź, Zabrze, Kraków, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra,
SMOKIE symfonicznie, wykonawcy: Smokie, Orkiestra Kameralna l’Autunno

23 listopada 2012 Płock,
program: A. Piazzolla i in., wykonawcy: Marcin Wyrostek, Zespół Coloriage, Płocka Orkiestra Symfoniczna

13 listopada 2012 Poznań, Aula Uniwersytecka,
program: K. Szymanowski, A. Panufnik, S.B. Poradowski, H. Czyż , J. Bielecki, H.M. Górecki,
wykonawcy: Orkiestra Kameralna l’Autunno

1 października 2012 Ostrów Wielkopolski,
Festiwal Chanterelle, program: K. Penderecki, H. Czyż, H.M. Górecki, G. F. Haendel, R. Broschi,
wykonawcy: Maria Rozynek, Orkiestra Kameralna l’Autunno

21 września 2012 Wałbrzych,
program: A. Ziółkowska, F. Mendelssohn, P. Czajkowski,
wykonawcy: Maxima Sophia Sitarz, Orkiestra Filharmonii Sudeckiej

1 września 2012 Poznań, Aula Uniwersytecka,
W hołdzie Whitney Houston,
wykonawcy: Kuba Badach, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk, Hania Stach, Jacek Piskorz z zespołem, Orkiestra Kameralna l’Autunno

25 sierpnia 2012
nagrania muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu The Time Being,
Orkiestra Kameralna l’Autunno

21 sierpnia 2012 Poznań, Teatr Wielki im. St. Moniuszki,
Festiwal Transatlantyk,
program: K. Penderecki, L. van Beethoven,
wykonawcy: Orkiestra Kameralna l’Autunno

19 sierpnia 2012 Poznań, Teatr Wielki im. St. Moniuszki,
Festiwal Transatlantyk,
program: M. Isham,
wykonawcy: Mark Isham, Poznański Chór Kameralny, Orkiestra Kameralna l’Autunno

15 sierpnia 2012 Poznań, Aula Uniwersytecka,
Festiwal Transatlantyk – Gala Otwarcia (transmisja: TVP 2, TVP Kultura),
program: R. Strauss, M. Isham, J.A.P. Kaczmarek, J. Wojtarowicz i in.
wykonawcy: Marcin Wyrostek, Motion Trio, Orkiestra Kameralna l’Autunno

10 sierpnia 2012
nagrania muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu The Time Being,
Orkiestra Kameralna l’Autunno

2 sierpnia 2012 Kostrzyn n/Odrą,
Festiwal Woodstock,
repertuar: Kwartet Jorgi,
wykonawcy: Kwartet Jorgi, Orkiestra Kameralna l’Autunno

29 lipca 2012 Toruń,
Festiwal Polskie Camino de Santiago,
repertuar: J.S. Bach – kantata BWV 51, Musikalisches Opfer (fragm.) i in.,
wykonawcy: Maria Rozynek (sopran), Orkiestra Kameralna l’ Autunno

28 lipca 2012 Leszno, Kościół p.w. św. Jana Chrzciciela,
Festiwal Polskie Camino de Santiago,
repertuar: J.S. Bach – kantata BWV 51, Musikalisches Opfer (fragm.) i in.,
wykonawcy: Maria Rozynek (sopran), Orkiestra Kameralna l’ Autunno

24 czerwca 2012 Poznań, Teatr Polski,
repertuar: Igor Strawiński – Historia Żołnierza,
wykonawcy: (reż.: Paweł Szkotak), Michał Kaleta – narrator, Orkiestra Kameralna l’Autunno

30 kwietnia 2012 Bydgoszcz, Opera Nova,
Bydgoski Festiwal Operowy,
repertuar: W. A. Mozart – Czarodziejski flet (spektakl),
wykonawcy: soliści, chór i Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

27 kwietnia 2012, Poznań, Aula Nova,
repertuar: W. A. Mozart – Czarodziejski flet (wykonanie koncertowe),
wykonawcy: soliści, chór i Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

22 kwietnia 2012 Poznań, Teatr Polski,
repertuar: W. A. Mozart – Czarodziejski flet (spektakl),
wykonawcy: soliści, chór i Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

15 kwietnia 2012 Leszno, Aula PWSZ im. J. A. Komeńskiego,
repertuar: W. A. Mozart – Czarodziejski flet (wykonanie koncertowe),
wykonawcy: soliści, chór i Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu

10 marca 2012 Poznań, Aula Uniwersytecka,
Tribute to Andrzej Zaucha,
wykonawcy: Kuba Badach z zespołem, Orkiestra Kameralna l’Autunno

adam

banaszak

dyrygent